Sposoby i metody motywowania pracowników do pracy

5
(2)

Plan pracy licencjackiej 50 str.

WSTĘP

ROZDZIAŁ I. TEORETYCZNE ASPEKTY MOTYWOWANIA PRACOWNIKÓW

1.1. Motywacja- zakres pojęciowy

1.2. Modele motywowania

1.3. Czynniki wpływające na system motywowania

1.4. Motywowanie jako funkcja zarządzania

ROZDZIAŁ II. METODY MOTYWOWANIA PRACOWNIKÓW

2.1. Motywowanie za pomocą płac

2.1.1. Pojęcie i funkcje płacy

2.1.2. Tworzenie systemu płac

2.1.3. Formy płac

2.2. Motywowanie pozapłacowe

2.2.1. Elementy pozapłacowego motywowania

2.2.2. Szkolenie i rozwój

2.2.3. Satysfakcja pracowników

ROZDZIAŁ III. ORGANIZACYJNE INSTRUMENTY POBUDZANIA MOTYWACJI

3.1. Cele i zadania organizacji

3.2. Potrzeby i oczekiwania pracowników

3.3. Kultura organizacyjna

3.4. Typologia bodźców

3.5. Świadczenia rzeczowe

ZAKOŃCZENIE

BIBLIOGRAFIA

SPIS TABEL I RYSUNKÓW

Wstęp

W dzisiejszych czasach motywowanie pracowników staje się coraz bardziej istotne w każdej organizacji. Pracownicy, którzy czują się zmotywowani, są bardziej produktywni, angażują się w wykonywanie zadań i osiągają lepsze wyniki. Praca ta ma na celu przedstawienie teoretycznych aspektów motywowania pracowników, metod motywowania, a także organizacyjnych instrumentów pobudzania motywacji.

Rozdział I skupia się na ogólnych aspektach motywowania. Przedstawione zostaną zakres pojęciowy motywacji, modele motywowania, czynniki wpływające na system motywowania oraz motywowanie jako funkcja zarządzania.

Rozdział II skupia się na metodach motywowania pracowników. Omówione zostaną sposoby motywowania za pomocą płac, tworzenia systemu płac, formy płac, a także motywowanie pozapłacowe, takie jak szkolenie i rozwój czy satysfakcja pracowników.

Rozdział III koncentruje się na organizacyjnych instrumentach pobudzania motywacji. Przedstawione zostaną cele i zadania organizacji, potrzeby i oczekiwania pracowników, kultura organizacyjna, typologia bodźców oraz świadczenia rzeczowe.

Celem niniejszej pracy jest przedstawienie kompleksowej analizy teoretycznych aspektów motywowania pracowników oraz metod motywowania, a także organizacyjnych instrumentów pobudzania motywacji. W pracy wykorzystane zostaną źródła literaturowe, a także badania ankietowe i analizy statystyczne, aby dostarczyć najnowszych informacji na temat motywowania pracowników. Praca ta ma na celu dostarczenie wiedzy na temat motywowania pracowników dla menedżerów, liderów zespołów oraz innych osób zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi.

Jeśli potrzebujecie konsultacji, fachowej pomocy w napisaniu swojej pracy licencjackiej to z całego serca polecamy serwis prace licencjackie - piszą prace licencjackie już od kilkudziesięciu lat.

image_pdf

Jak oceniasz ten plan pracy?

Kliknij i oceń go!

Średnia ocena 5 / 5. Oddanych głosów: 2

Nikt jeszcze nie oceniał tego planu. Bądź pierwszy!